Yıllardır Depresyonda Olan 16 Yaşındaki Kızın Saçını 13 Saatte Düzeltti | Kadınlar Matinesi
Anne & Çocuk

Yıllardır Depresyonda Olan 16 Yaşındaki Kızın Saçını 13 Saatte Düzeltti

Amerika'da yıllardır depresyonda olduğu için saçını bile taramayan 16 yaşındaki genç kız, kuaföre gidince işlem 13 saat sürdü.

Şimdi Oriflame'e katılın!

ABD’nın Iowa eyaletinde 16 yaşındaki bir genç kız, depresyonda olduğundan senelerdir saçını bile taramamış bir halde kuaföre gitti. Kuaför kızın saçlarını 13 saatte düzeltebildi.

YILLARDIR TARAMAMIŞ

Iowa’da kuaförlük meydana getiren Kayley Olsson isminde hanım yaşamının en zor saçını yaptığını söyledi. Yıllardır saçını bile taramayan genç kızın saçlarını düzeltmek için 13 saat harcadığını özetleyen kuaför, saç yapımını 2 güne bölerek bitirebildiğini söylemiş oldu.

2 GÜN BOYUNCA UĞRAŞTI

Kayley Olsson vakası şöyleki söyledi; “Müşterimin adını vermeyeceğim, o bir tek 16 yaşlarında bir genç kız. Bir kaç depresyon geçirmiş ve senelerdir etkisinden kurtulamamış. Senelerce depresyonda kalmış olduğu içinse saçını bile taramamış. Okulu bırakmış. Şimdi bir kaç hafta sonrasında okula geri döneceği için buraya geldi. İçeri girer girmez hepsini kes gitsin dedi. Sadece ben 2 gün süresince toplam 13 saat uğraşarak saçlarını kurtardım. Kendine güveninin geri gelmesini sağladım”

SONUÇ MÜKEMMEL

“Saçımın hepsini kes gitsin” diyen kıza aldırış etmeyen Olsson, 13 saat uğraştıktan sonrasında mükemmel bir netice çıkardı. Bu netice karşısında 16 yaşındaki kızın da özgüveninin yerine geldiğini belirten Olsson, “herşeye karşın değdi” dedi.

“AİLELER PSİKOLOJİSİ BOZULAN ÇOCUKLARI CİDDİYE ALMALI”

Kayley Osslon evlatların ruhsal problemlerinin ciddi boyutlara ulaşabildiğini belirterek; “Bu vaka beni hakikaten fazlaca üzdü. Kendini fazlaca çaresiz hissediyordu. Psikolojisi bozulan evlatları aileler ciddiye almalı ve bununla baş ederlerken yanlarında olmalı. Bir tek konuşmak yetmiyor, onlarla beraber olmak bu sıkıntılı yolda yanlarında yürümeleri gerek. Şu sebeple çocuklar saçlarını bile tarayamayacak kadar fena hissetmemeli. Bu hiçbir şeye değmez!” diye konuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir