En sevilen seks pozisyonları | Kadınlar Matinesi
Cinsel Yaşam

En sevilen seks pozisyonları

Bazen Christian Grey’i şaşırtacak cinsten cesur ve sıradışı şekilde sevişmek istersiniz. Partneriniz ve siz duygusallıktan biraz uzak bir şeyler tercih eder ve akıllara şaşkınlık veren bir deneyim yaşamak istersiniz. İşte çok seveceğiniz 7 seks pozisyonu.

Şimdi Oriflame'e katılın!

Kaşık pozisyonu

Eğer dış taraftaysanız, o vakit koruyucu rolünü üstleniyorsunuz anlama gelir. İç tarafta kalan ise, güvenli ve seksi hisseder. Ek olarak eğer iç tarafta olacaksanız, partneriniz sizi elini kullanarak uyarabilir ve ilişkiye girebilir. Ya da seviyorsanız ikisini de yapabilirsiniz. İkisini yapmak daima kazandırır.

Sarmal pozisyonu

Partnerinizin sırtına bacaklarınızı dolayarak misyoner pozisyonu değiştirebilirsiniz. Böylece, partnerinizi daha derinden hissedebilirsiniz. Öyleki iç içe olmuş olursunuz ki, vücutlarınız birbirine karışır, fazlaca daha çok zevk alırsınız ve böylece seks fazlaca daha iyi bir hale gelir.

Yan yana 

Kaşık pozisyonunun karşı karşıya olan versiyonudur, böylece birbirinizin gözlerine bakma fırsatından da yararlanabilirsiniz. Bununla beraber zirve noktaya daha yakın olmuş olursunuz. Oldukça tatlı bir tecrübe yaşamak istiyorsanız, partnerinizin yüzünü sevip okşayarak fazlaca derin bulduğunuz hislerinizi fısıldayabilirsiniz.

Denizyıldızı

Doğru kişiyle mükemmel bir tecrübe yaşatabilir. Sırt üstü uzanın ve denizdeki en güzel denizyıldızı olduğunuzu düşünerek kollarınızı ve bacaklarınızı açın. Partnerinize, her yerinin sizle eşleşecek şekilde üstünüze uzanmasını açıklayın. Birbirinizin her noktasına dokunuyormuş benzer biçimde hissettirir. Bununla beraber birbirinizi daha fazlaca öpebilirsiniz.

Köpek pozisyonu

Karnınızın üzerine uzanın, partneriniz de eliyle size dokunabilecek şekilde ya da arkanızdan öpüşmeye hazır şekilde bacaklarınızın arasına yerleşsin. Tüm vücudunuzla hissedeceksiniz ve bununla birlikte seks esnasında onu öpebilmeniz için de kafanızı çevirme açısından kolay bir pozisyon olacaktır.

At binme

Partnerinizden bağdaş kurarak oturmasını isteyin. Sonrasında onun kalçalarını bacaklarınızla saracak şekilde kucağına oturun. Bununla beraber göz teması kurabilirsiniz. Ona temas etmek ve sürtünmek hoşunuza gidecektir.

Iyi mi isterseniz

Yukarıdakilerin fazlaca hoş bulunduğunu düşünebilirsiniz. Sadece sizi hakikaten aşktan sarhoş edecek olan şey kendinizi birine teslim etmek ya da siz üstteyken gözlerinin içine bakmaktır. Belli pozisyonlar ve hassasiyetten daha fazlaca duygusal öncelik önemlidir. Birine fazlaca sert gelen bir şey sizin için fazlaca güzel olabilir ya da tam tersi. Bu durumda yapabileceğiniz tek şey fazlaca fazla tecrübe etme yapmaktır.

Etiketler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir