Erkeklerin yatakta beklediği 5 hareket | Kadınlar Matinesi
Cinsel Yaşam

Erkeklerin yatakta beklediği 5 hareket

Erkekler yatakta ne ister? Daha mutlu bir seks hayatı için her kadının bilmesi gereken yatak gerçekleri...

Şimdi Oriflame'e katılın!

Erkekleri ne kadar iyi tanıyorsunuz?

Erkekler konuşan hanım ister
Erkekler, cinsellik esnasında bayanların zevk dozunu artıran konuşmalarını duymak ister. “Daha süratli”, “fazlaca iyi gidiyor” benzer şekilde seslenmeler erkekleri yatakta çılgına çevirebilir.


Kontrolü kadının almasını ister
Erkekler, sanılanın aksine daima yiyişmeye hakim olmak istemezler. Kimi zaman ipleri kadının ele almasından ve yönetilmekten hoşlanırlar. Pozisyonların hanım tarafınca değiştirilmesini ve buna ayak uydurmak zorunda kalmayı severler.


Kadının yeni pozisyonlara açık olmasını ister
Sürekli misyoner pozisyonu bir tek adam için değil, düzgüsel olarak hanım için de bunaltıcı olacaktır. Yeniliklere açık olmak her iki taraf için de tercih edilebilir olmalı. Yeni pozisyonlar deneyim etmek, fanteziler kurup onları hayata geçirmek, cinsellik oyuncaklarını kullanmak, cinsellik yaşamını renklendirmeye yarayabilir. Erkekler de partnerlerinden tüm bunlara açık olmalarını beklerler.


Şaşırtılmak ister
Sevgilinizin cinsellik esnasında hoşlanılmış olduğu bir ya da birkaç şeyi bir dahaki sevişmenizde ona sürpriz olarak sunabilirsiniz. Onun hoşlanılmış olduğu seksi bir giysiyi giymek, bir cinsellik oyuncağını yiyişmeye dahil etmek, onu bir düşlem oyununa davet etmek benzer şekilde şaşırtıcı bir hareketi her adam bekler.


İzlemek ister
Erkekler görsellikten daha oldukca uyarıldıkları için sevişme esnasında hanımı izlemeyi severler. Bunun için yatak odanızda ayna bulundurmaktan kaçınmayın. Ek olarak rahat davranın ve bedeninizi sergilemekten utanmayın.