Hiç denemediğiniz 5 anal seks pozisyonu | Kadınlar Matinesi
Cinsel Yaşam

Hiç denemediğiniz 5 anal seks pozisyonu

Şimdi Oriflame'e katılın!

Kalçalar yukarıda, aşağıda ya da üstte.

Anal seks daha ziyade suşiye benzer: Birkaç 10 yıl öncesinde averaj bir şahıs, her iki etkinlikte de genel olarak bulunmuyordu. Kim kalçaların ya da baharatlı ton balığı sarmasının bu süratli yükselişini tahmin edebilirdi ki? (Tamam, anal seks pratikte her açıdan olduğu şeklinde suşi’ye benzemiyor, sadece ilgilendiğimiz mevzu bu değil).

Bunda yeni olsanız da yada senelerdir menüde bulunsa da, burada, basit giriş seviyesinden daha ileri seviyelere kadar düzenlenmiş bazı pozisyonları bulacaksınız.

Sadece okulda öğrenmediğiniz Anal Seks Güvenlik kurallarını ihmal etmeyin: Fazlaca fazla kayganlaştırıcı ve kondom kullanın, arka delikten ön deliğe geçmeyin ve eğer herhangi bir halde canınız yanarsa, partnerinizden durmasını isteyin ve rahatlayıp devam etmek isteyip istemediğinize karar verin. Ve normal olarak, daha en baştan bunu yapmak istemiyorsanız mükemmel bir seçim yaptığınızı belirtelim. Yaşasın irade gücü!

DİKKAT BU SAYFADAN SONRA +18 GÖRSELLER KULLANILMIŞTIR


1.ACEMİ EĞİLİŞİ

Kaşık pozisyonunda durun sadece daha ziyade bir top şeklinde kıvrılın. Kaşık pozisyonu içinde olmak şefkatli / korumacı bir his vererek sizi rahatlatacak, ek olarak eğer daha çok rahatlama isterseniz bu pozisyon cenin pozisyonuna da elverişli olacaktır. Süreç süresince onunla konuşun, yavaş ilerleyin ve tüm bunların yanında bacaklarınız arasına koyacağınız bir vibratör sizin için hakkaten bu işin gerçekleşmesini sağlayacağınızı aklınızda tutun. Eğer vibratör işe yararsa – ki yarayacaktır- anal seksin “tek seferlik bir edinim” olmadığını ve hakkaten görkemli hissettiren bir edinim bulunduğunu farkına varacaksınız.


2. KALÇA YUKARIDA

Karnınızın üzerine yatın, kasık bölgenizin altına rahat ve kolay erişim için bir yastık koyun. Kendinizi iyi hissedene kadar sırtınızı, bacaklarınızı ve kalçanızı okşatın. Eğer çatalınıza birazcık kayganlaştırıcı sürerek ve iyice kayganlaştırılmış parmaklarıyla nazik bir halde sizi yoklayarak başlarsa bu durum içeri girmesi mevzusunda yüzde 87 oranında daha istekli olmanıza destek olacaktır. Ve normal olarak ki, sizin (ve neredeyse dünyadaki tüm hanımefendilerin) orgazmı yaşaması için bir nevi uyarıcı etkiyi sağlayabilmek adına bacaklarınızı arasına elinizi koyun ya da bir vibratör yerleştirin. Bu temel biyolojik gerçeği ne kadar oldukça şahıs itiraf ederse, bizim için o denli iyi olacak.


3.AYAKTA YAVAŞ KIZAK HAREKETİ

Anal, bir çırpıda yapılacak bir seks türü değildir (aa, yok artık) sadece ‘bunu seninle yapmalıyız’ tarzında bir tutkuyu ayakta gerçekleştirebilirsiniz. Bir sandalyeyi duvarın karşısına çekin, ayağınızı oturak yerine koyun (ya da boyunuzun yüksekliğine bağlı olarak kolunuz da olabilir). Kendinizi duvarla destekleyin ve arkadan girmesine izin verin, yavaşça ve yukarı doğru içinize girsin. Başınızı arkaya atın, sırtınızı yay şeklinde gerin ve anal seks esnasında birinin hissedebileceği bu yeni romantizmi hissedin.


4. EROTİK MUAYENE

Anal seksin gerçekleşmesi için birazcık oyunculuk yapmayı deneyin. Sağlam bir masa bulun (yatak da işe yarar) ve sırt üstü yatın, dizlerinizi kırın ve ayak bileklerinizden tutun (eğer yoga yapıyorsanız, buna Mutlu Bebek Pozisyonu deniliyor). Bu açık ve savunmasız pozisyon her türlü senaryoya zemin hazırlıyor: Sizi mutlu bir son için yalvartacak kadar tahrik eden bir masöze masaj yaptırdığınız spa ziyareti mi? Mecburi bir anal incelemeye doğal olarak olmak suretiyle uzaylılar tarafınca kaçırılmak mı? Eğer fikirleriniz çılgınca ya da acayip geldiyse endişelenmeyin, bu bir düşlem ve işin aslı de bu aslına bakarsan. Not: Eşiniz bu güzelim zamanını sizi incelemek / masaj yapmak / değerlendirmek için ayırırsa, alınan netice daha iyi olacaktır. Bırakın, her ikinizin de rahatlamasına yardım etsin, böylelikle doyumun gecikmesi daima bir şeyleri daha arzulu hale getirir.


5. ÇİFTE MEŞGALE

İkili penetrasyon, bununla birlikte hem önden hem de arkadan seks yapmak için iki penis, dolayısıyla iki adam ve sınırlar hakkında uzun ve can sıkan sohbetleri gerektirir. Sadece ikinci bir adam yerine, titreşimli yada titreşimsiz bir suni penis kullanabilirsiniz. Yüzünüz ayaklarına dönük bir halde partnerinizin üzerine çıkın ve onu ne kadar gerekiyorsa arkadan alın. Arkada her şey yoluna girdikten sonrasında suni penisi/vibratörünüzü vajinanıza sürterek kaydırın ve aşağı yukarı sallanmaya başlayın. Eğer bahsi ilk 3 üstüne oynayacaksanız, bununla birlikte klitorisinizi de okşayın sadece zevkten ölmemeye dikkat edin.