Ön sevişme nasıl yapılır? | Kadınlar Matinesi
Cinsel Yaşam

Ön sevişme nasıl yapılır?

En iyi ön sevişme duyu organlarının eksiksiz kullanıldığı ön sevişmedir.

Şimdi Oriflame'e katılın!

Ön sevişme bedenen ve ruhsal olarak cinsel ilişkiye hazır hale gelmek için gereklidir. Fakat bunun da ötesinde, eğer taraflar telaşlı davranmaz ve birbirlerini keşfetmeye zaman ayırırlarsa, ön sevişmeden en cinsel ilişki kadar zevk alabilirler.

En iyi ön sevişme duyu organlarının eksiksiz kullanıldığı ön sevişmedir.

1. Birbirinize dokunun

Dokunmanın uyarıcı olmasıyla birlikte iyileştirici bir tesiri vardır. Parmak uçlarınızı, avuç içlerinizi birbirinizin bedeninizde ağır ağır gezdirin. Böylece erojen bölgelerinizi keşfeder, birbirinizi nasıl hazırlayacağınızı öğrenmiş olmuş olursunuz.

2. Birbirinizin kokusunu duyun

Parmak izleri benzer biçimde her insanın kokusu farklıdır. Küçük dokunuşlarla birbirinizin kokusunu duyun. Boynunuzu, koltuk altlarınızı, mahrem yerlerinizi koklayın. Bunun için ilkin duş almanız icap ettiğini söylememize herhalde gerek yok.

3. Konuşun, birbirinizi duyun

Biribirinizi niçin beğendiğinizi açıklayın. Birazdan size neler yapmasını istediğinizi açıklayın ve sizin ona neler yapmanızı istediğini problem. Ön sevişmenin eğer olmazsa olmazı konuşmaktır, ihmal etmeyin.

4. Birbirinize görün

Birbirinizin bedenine dokunurken birbirinize bedeninizin en beğendiğiniz yerlerini gösterin. Hafızanıza işlenecek bu görüntüler sonraki sevilmelerinizde de emin olun oldukça işinize yarayacak.

5. Birbirinizi tadın

Tenlerimizin kokusu benzer biçimde tadı da vardır ve tatma duyunuz devreye girdiğinde ön sevişmenin bir başka boyutunu daha keşfetmiş olmuş olursunuz. Dokunarak keşfettiğiniz erojen bölgelerinizi dilinizin ucuyla hafifçe hafifçe uyarın.

Etiketler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir