Calvin Klein'dan yeni koleksiyon | Kadınlar Matinesi
Moda

Calvin Klein’dan yeni koleksiyon

Şimdi Oriflame'e katılın!

Dünyaca meşhur saat gruplarından Swatch Group bünyesinde yer edinen Calvin Klein Saat ve Takı,yeni sürem  Sabancı Müzesi ve The Seed’in görkemli atmosferi eşliğinde tanıttı.

Dünyaca meşhur saat gruplarından Swatch Group bünyesinde yer edinen Calvin Klein Saat ve Takı,yeni sürem  Sabancı Müzesi ve The Seed’in görkemli atmosferi eşliğinde tanıttı. Bu hususi davette, misafirlere yeni sürem koleksiyonu ve marka ile ilgili son haberler anlatıldı.

Lansmanın arkasından davetliler, Calvin Klein’ın sanata olan ilgisinin bir ifadesi olarak Sakıp SabancıMüzesi’nde sergisi olan Çinli meşhur sanatçı Ai Weiwei sergisini de gezme fırsatı buldular.

Mekanın dekorasyonu, markanın 2017 kampanyasında yer edinen gençlik, sanat ve minimalizm akımlarını yansıtır şekilde hazırlanmıştı. Calvin Klein’ın kreatif direktörü Raf Simons’ın  bizzat seçtiği mankenlerin yer almış olduğu ve fotoğrafçı  Willy Vanderperreile stilistOlivier Rizzotarafından hazırlanan kampanya görselleri, mekana  seksi ve görkemli bir hava kattı.

2017 yılı Calvin Kleinsaat ve takı modellerinindoğal ve rahat şekillere büründüğü ve markanın özünü oluşturan değerleri tam olarak yansıttığı bir yıl oldu.  Minimalizm asla bu kadar seksi olmamıştı. Kalitenin son aşama ön plana çıkmış olduğu zamansız çizgilere haiz tasarımlar, uzun seneler beğenilerden düşmeyecek şeklinde duruyor.

2017 koleksiyonunda ön plana çıkan ürünler içinde; gözalıcı ve kadınsıhatlarıyla Calvin Klein whirl, klasik, minimalist ve unisex görünümüyle göze çarpanCalvin Klein minimal,gençlik, eğlence ve nazik tasarımıyla. Calvin Klein endlessise lansmanın ilgi odağı olan modelleriydi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir