Hala çok genç, hala çok dinç: Sporcu Britney Spears ile tanışın | Kadınlar Matinesi
Kadının GücüSağlık

Hala çok genç, hala çok dinç: Sporcu Britney Spears ile tanışın

Şimdi Oriflame'e katılın!

Gençler duvarlarından posterini çoktan indirmiş olabilir, en popüler zamanlarının üstünden yıllar geçmiş de olabilir. Ancak Britney Spears hala dinç olduğunu Instagram’da paylaştığı bir videoyla tekrar kanıtladı.

nlarca hit şarkı, milyonlar satan albümler, kitleleri peşinden sürüklediği uzun yıllar, geçirdiği sıkıntılı süreçler ve nihayetinde geri dönüş albümü derken Britney Spears bir göründü bir kayboldu aslında. Hiç de koaly zamanlar geçirmedi, yine de hiç isminin yere düşmesine izin vermedi. Peşinden bir canavar gibi koşturan, her fırsatta onu yakalayıp alt etmek için uğraşan müzik sektörüne ve koca magazinci ordusuna rağmen Britney Spears hala dimdik karşımızda!

Her zaman ilgiyi üzerinde tutacak bir şeyler yapabilen, bu konuda bazen çok olumlu bazen de çok olumsuz şeylerle başarılı olan bir pop ikonundan bahsediyoruz. Britney Spears, hiç de kolay yollardan geçerek bugünlere gelmedi ve hala hayranlarına “Britney üç gündür Instagram’da paylaşım yapmıyor, acaba başına bir iş mi geldi?” sorusunu sordurtabilen müthiş bir figür. Öyle ki, uzun tatili boyunca bir süre Instagram paylaşımı yapmayı bırakmış ve bu da hayranlarının dikkatini çekmiş. Britney de bunu fark etmiş olacak ki, hayranlarıyla harika bir video paylaşmış.

Videoda Britney Spears’ın tatiline devam ettiğini, üstelik tatil sırasında yapmayı da bırakmadığını görüyoruz. 36 yaşındaki aşırı ünlü ve dev yıldız Britney Spears, hayranlarına kendisini özletmiş olacak ki paylaştığı video, kısa sürede yüz binlerce beğeni aldı, 2 milyondan fazla kez de izlendi. Öte yandan, başına ne gelirse gelsin ayakta durmayı başarabildiği ve hala oldukça dinç görünebildiği için bir yandan da herkese ilham oluyor. Paylaştığı video, asla pes etmemeyi ve her an çabalamayı öğütlüyor belki de takipçilerine.

“Birkaç hafta ara verdim gibi değil mi? Aslında hiç de öyle değil! Her gün vücudumu zinde tutmak ve kendimi motive etmek için çalışıyorum. Anneniz, spor zamanı, harika dış mekanlar ve kılıçları kuşanmak kadar güzel bir şey yok!” Notuyla paylaştığı videoyla ele güne “Hala buradayım!” mesajı verem Spears’ı saygıyla selamlıyoruz.

Bu arada, yukarıdaki son video elbette ki Britney’in tek spor yaparkenki paylaşımı değil. Hong Kong konserinin hemen öncesinde nasıl hazırlık yaptığını böyle paylaşmıştı müzisyen Instagram hesabında:

Bu da Bangkok’ta verdiği konserin hemen öncesinde, orada ne kadar eğlendiğini ve konser öncesinde nasıl eğlendiğini göstermek için yaptığı bir paylaşım. Eğlenerek imreniyoruz:

Etiketler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir