14 yıllık eşini yeğeni ile aldattı: Murat Başoğlu'nun yaşadığı olaya Aile Bakanlığı el attı | Kadınlar Matinesi
Yaşam & Hayata Dair

14 yıllık eşini yeğeni ile aldattı: Murat Başoğlu’nun yaşadığı olaya Aile Bakanlığı el attı

Şimdi Oriflame'e katılın!

Murat Başoğlu, geçtiğimiz haftalarda lüks teknede bir kadınla birlikte görüntülenmiş ve birlikte görüntülendiği kadının Murat Başoğlu’nun abisinin kızı Burcu Başoğlu Kabadayı (35) olduğu iddia edilmişti.

1996 yılında Sabah Şekeri programıyla televizyon dünyasında şöhreti yakalayan, aynı zamanda oyuncu ve sunucu olan Murat Başoğlu, geçtiğimiz haftalarda lüks teknede bir kadınla birlikte görüntülenmiş ve birlikte görüntülendiği kadının Murat Başoğlu’nun abisinin kızı Burcu Başoğlu olduğu iddia edilmişti.

 

 

Murat Başoğlu ise “O yeğenim Burcu değil, adı Olga’ydı sanırım, birileri benzetmiş. Ayrıca Burcu evli. Ben abime ne diyeceğim şimdi? O kadınla teknede yaşadığımız 2 saatlik bir şeydi. Öpüştüğüm o kadını tanımıyorum. Adını bile hatırlamıyorum. Büyük hata yaptım. Bedelini ödüyorum. Eşim Hande yanımda” diyerek iddialara cevap vermişti.

(Murat Başoğlu ve eşi Hande Başoğlu)

Ancak açıklamanın aksine Burcu Başoğlu’nun 2015’te evlendiği eşi Selçuk Kabadayı, bu olaylardan hemen sonra boşanma davası açınca ve davanın detayları basına sızınca teknedeki kadının Burcu Başoğlu Kabadayı olduğu kesinleşmiş oldu.

Ayrıca fotoğraflarla yapılan karşılaştırmalar da iddiayı güçlendirecek seviyede.

 

 

(Solda Hande Başoğlu, ortada Burcu Başoğlu Kabadayı, sağda Murat Başoğlu)

Fotoğraflarla lüks teknedeki kadının gerçekten de Burcu Başoğlu Kabadayı olduğu kesinleşti.

Ortaklığa son verildi, ajanstan kovuldu, boşanıyor!

Murat Başoğlu’nun ortağı olduğu firmayla ilişiği kesildi, ayrıca üyesi olduğu oyunculuk ajansından da kovuldu.

Murat Başoğlu bir tv programında “Yaptık bir eşeklik, cezasını çekeceğim. Yazılı olarak açıklama da yapacağım. Hande şu an sadece olayın dinmesini bekliyor. Herhalde beni boşayacaktır.” diyerek boşanacağının sinyalini verdi.

Abisi evini satıyor!

Gelişmelerden sonra Tahir Mahir Başoğlu, Balıkesir’de bulunan ve yaklaşık 10 yıldır oturduğu evi 265 bin liraya satışa çıkardı.

Bir gazeteye konuşan Tahir Mahir Başoğlu ( Murat Başoğlu’nun abisi) olayla alakalı kendisinin her şeyi medyadan takip ettiğini gazetelerde yazan haberlerin dışında başka bir bilgisi olmadığını durumunun da bu aralar çok iyi olmadığını belirtti.

Burcu Başoğlu’nun eşi Selçuk Kabadayı boşanma davası açtı!

Aldatılan koca Selçuk Kabadayı’nın avukatı Handan Yazıcıoğlu tarafından verilen ‘ihtiyati haciz ve ihtiyati tedbir’ talepli boşanma dilekçesine göre Murat Başoğlu, öz yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı’ya dönerek, ‘Burcu, artık gösteriyorum, ne yapayım’ deyip, telefonundan bir fotoğraf göstermiştir. Bu durum sonrasında Selçuk Kabadayı, evden ayrılırken, Burcu Başoğlu Kabadayı eşine, ‘Başka fotoğraflar var. Benim eğilirken durduğum, arkamda amcamın olduğu fotoğraflar da çıkacak. Çok rezillik çıkacak. Sen de artık beni boşarsın’ demiştir.” ifadeleri yer aldı.

İddialar fotoğrafların da Selçuk Kabadayı’nın, eşi Burcu Başoğlu’nu takip etmesi için tuttuğu özel dedektif tarafından çekildiği, sonradan bunların magazin dünyasına servis edildiği yönünde.

ve Sosyal Politikalar Bakanlığı rahatsız!

Yaşanan olayların ve ortaya çıkan gelişmelerin toplumun aile yapısına zarar verebileceğini değerlendiren Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın durumdan rahatsız olduğu, yakın zamanda bir açıklama yapması ve haberlerin çocukların etkilenmeyeceği şekilde yapılması konusunda harekete geçeceği tahmin ediliyor.

1 Yorum “14 yıllık eşini yeğeni ile aldattı: Murat Başoğlu’nun yaşadığı olaya Aile Bakanlığı el attı”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir