Burçlara göre cinsel hayat: Nelerden hoşlanıyor, nelerden kaçınıyorsunuz? | Kadınlar Matinesi
Yaşam & Hayata Dair

Burçlara göre cinsel hayat: Nelerden hoşlanıyor, nelerden kaçınıyorsunuz?

Hangi burç cinsel ilişkiye nasıl yaklaşıyor? Hangi burç daha tutkulu? sizin için hazırladık !

Şimdi Oriflame'e katılın!

KOÇ

Burcun Erkeği: Son aşama alev ateş. Bedenin gereksinimleri son aşama mühim. Hiçbir kadının peşinden koşmaz. Avlamayı sever. Sekse oldukça düşkün. Erotik iç çamaşırları oldukça ilgisini çeker. Boyun bölgelerinin öpülmesinden oldukca hoşlanırlar. Sadomazoşist eğilimleri vardır.

Burcun Hanımı: Hakim partner. Cinsellikte yönetimi elinde tutmak ister. Hiçbir adama boyun eğmekten hoşlanmaz. Adam benzer biçimde adam ister karşısında. Yılışıklıktan hoşlanmaz. Eğer bir erkeği beğenmişse cinsellik yaşamaktan çekinmez. Burcun bayanı ve erkeği için cinsellik her yerde yapılabilir, yeter ki bedenler birbirini istesin. Kimi zaman halının üstünde, kimi zaman beyaz perdede, kimi vakit dağın tepesinde. Mühim olan adrenalin.

BOĞA

Burcun Erkeği: Yatakta müthiş tutkulu. Bedensel zevk, yiyecek içmek kadar mühim.Şehvetli ve oldukça kuvvetli. Hanımına sahiplenen. Fizyolojik cazibeye ehemmiyet verir. Ön oyun en olmazsa olmaz tutkusu. Masaj, güzel bir yiyecek, ipek çarşaflar, mum ışığında banyoda cinsellik vazgeçilmezleri içinde içeriyor.

Burcun Hanımı: Leziz bir akşam yemeği tutkularını çoğaltıcıdır. Dokunulmaktan, güzel sözlerden hoşlanan. Adama itimat duymuşsa cinsellik yaşamaktan çekinmez. Öpüşmek, koklanmak, masaj onu canlandırır ve sekse hazırlar.

İKİZLER

Burcun Erkeği: Üstüne ilgi toplamasına bilen kadınlardan hoşlanır. Fantezilerine oldukça düşkün. Kulağına erotik sözler söylenmesi, okşanmak, kulaklarının öpülmesi, öpüşmek favorileri içinde içeriyor. Yer problemi yok. Sadece kadının yaratıcı olması lazım. Ofiste, otomobilde, gezi esnasında verilen bir molada, masanın üstünde, dans ederken elle meydana getirilen temaslar hoşuna gidiyor.

Burcun Hanımı: Öpüşmek, konuşmak, fantezileri içinde içeriyor. Ön oyunları seviyor. Erkeğinin onu mesajla uyarması hoşuna gidiyor. Cinsellikte oldukça parlak zeka. Erkekle flört etmeyi seviyor sadece bağlanmaktan hoşlanmıyor. Eğer erkekten hoşlanmışsa sözü uzatmadan sevişmek istediğini söylüyor.

YENGEÇ

Burcun Erkeği: Hanımefendiler tarafınca çekici bulunuyor. Gizemli bir adam. Onu çözmek zor. Duygusal mesajlar, konuşmalar onu oldukca etkiliyor. Reddedilmek onu oldukca üzüyor. Göğüs uçları kırılgan noktaları. Oldukça kıskanç. Duygusal bir yatak odası, saten çarşaflar üstünde seksten zevk alıyor.

Burcun Hanımı: Erojen bölgelerine elle temas edilmesi onu zevkten uçuruyor. Güzel bir yiyecek, duygusal bir gece, ihtiraslı bir halde öpülüp kulağına sevgi sözcükleri söylenmesi onu çıldırtabilir. Deniz kenarında dolaşıp, gece Ay ışığında kumsalda sevişmek en mühim fantezisi.

ASLAN

Burcun Erkeği: Erotizm duygusu son aşama yüksek olan bu adam için cinsellik, kendini ifade etme biçimi olarak oldukça mühim. Kendini hususi hissetmesini elde eden bayanlara yöneliyor. Ek olarak tarafındaki kadının dikkat çekici olmasından hoşlanıyor. Sırt bölgesi oldukça kırılgan ve duyarlı. Bu bölgeye meydana getirilen masaj ve elle temastan müthiş zevk alıyor. Cinsellikte kimi vakit hoyrat davranıyor. Kadının yatakta şehvetli olmasını istiyor. Yeri vardığında yönetimi ona bırakmaktan zevk alıyor. Kamasutra tekniklerini kullanmak en büyük zevki.

Burcun Hanımı: Her adamın hayalini süsleyen bir karı. Erotik, işveli, gösterip kolay vermeyen cinsten. Akıllı. Deli partilerden hoşlanıyor. Kaliteli bir şarap, şık bir ortam, adamın kolayca teslim olmaması onu zevklendiriyor. Aşk oyunlarının kraliçesi bu hanım erkeği kendisine kurban etmeyi, onu delirtmeyi seviyor. Cinsellikte sınır tanımıyor. Her türlü oyuna açık.

BAŞAK

Burcun Erkeği: Kovalamaktan kesinlikle hoşlanmıyor. Sadece kovalanmak hoşuna gidiyor. Eğer bir bayanı beğenmişse, bir de sevmişse cinsellikte oldukça kuvvetli. Tahrik edilmeyi seviyor. Parfümden nefret ediyor. Kadının temiz olması kafi. Bekareti oldukca önemsiyor. Mümkünse bir kadının ilk erkeği olmaya çok arzular. Kimi zaman uzaklaşmayı seviyor, o anlarda üzerine gitmemek lazım. Elleri, karın bölgesi, teninin okşanmasından zevk alıyor.

Burcun Hanımı: Ciddi niyetle yaklaşmayan hiçbir erkekle cinsellik yaşaması pek mümkün değil. Diyelim ki aşık oldu. Ayaklarının ve saçlarının okşanması, adamın temiz kokması, bilhassa banyoda cinsellik onu tahrik olmasına yeter de artar bile. Burcun erkeği benzer biçimde, bayanı da masajdan oldukça etkileniyor, rahatlamasını sağlıyor.

TERAZİ

Burcun Erkeği: Bu burç erkeği için ortam oldukca mühim. Sözgelimi iyi hazırlanmış bir sofra, mum ışığı, şık giyim, kadının anlayışlı ve uyumlu olması erkeği oldukça etkiliyor. Burcun erkeği hakim partner rolünü yapan bayanları beğeniyor. Şu demek oluyor ki yatakta hanım idareyi eline almayı bilmeli. Jartiyer, ipek gecelikler, erotik iç çamaşırları baştan çıkmasını sağlıyor.

Burcun Hanımı: İltifattan hoşlanıyor. İnce zevkleri var. O şekilde olur olmaz her yerde cinsellik yapmakta yana değil. Kabalıktan asla hoşlanmıyor. Beline sarılması, adamın sırt ve boyun bölgesini uyarması, uzun uzun öpüşmesi, ön oyunları duygusal sözlerle tamamlaması bayanı kendinden geçiriyor. Bir de pahalı armağanlara oldukça düşkün.

AKREP

Burcun Erkeği: Cinsellik eğer olmazsa olmaz bir parçası. Hanımdan hoşlansın yada hoşlanmasın mühim olan içgüdüsel olarak doyurulmak. Cinsellikte sınırı olmayan bu adam, kadının da aynı şekilde düşünmesini bekliyor. Sert cinsellik oyunlarından hoşlanıyor. İsteyip de yatağa atamadığı hanım pek yok. İkna kabiliyeti oldukça yüksek. Günlük kaçamakları seviyor. Elde et-seviş-bitir taktiğini benimsiyor. Cinsel organlarına elle meydana getirilen temas, oral cinsellik, deri giysiler, zevk ve acı şeklinde yaşanmış olan cinsellik onu çıldırtıyor.

Burcun Hanımı: Kendine güvenen erkeği seksi buluyor. Genel anlamda g-strings kullanıyor. Cinsellikte sertlikten hoşlanıyor. Deri giysiler favorisi. Erotik bölgelerinin uyarılmasını bekliyor. Gizli saklı ve yasak ilişkilerden hoşlanıyor. Parfüm, tütsü, karanlık, egzotik ortamlar onu büyülüyor. Adamın kendisine aşırı duygusal davranmasını sevmiyor. Acı çekmek onu daha çok tahrik ediyor. Cinsellikte sınır tanımıyor. Yeter ki partneri bunu istemesini bilsin.

YAY

Burcun Erkeği: Kışkırtılmayı seviyor. Hanım onu istediğini belirtmeli fakat tümüyle teslim olmamalı. Dinlence aşkları tam bu adama uygun. Cinsellikte sabırsız. O şekilde kovalamaca türü ilişkiden hoşlanmıyor. Baldırlarının iç tarafı, kalçalarının okşanması bu erkeği tahrik ediyor. Akıllı bayanları seviyor. Coşku duymak istiyor. Masaj, banyoda cinsellik favorileri içinde içeriyor. Uzun uzun öpüşmek hoşuna gitmiyor. Kadının üstte olduğu pozisyon onun favorisi. Açık alanlarda seksi seviyor. Sahilde, ormanda, egzotik yerlerde.

Burcun Hanımı: Cinselliğine düşkün, erotik zevkleri yoğun olan zarif Yay bayanları gezip dolaşabilecekleri, rahat hareket edebilecekleri erkekleri tercih ediyorlar. Macerayı seviyorlar. Sadece uzun uzun sevişmekten pek hoşlanmıyorlar. Eylemsiz, evde oturmaktan hoşlanan bir erkekle olmaları mümkün değil. Bir adamın Yay hanımının devamlı ilgisini çekebilmesi pek kolay değil. Bu hanım zorlanmaya gelemiyor. Cinsellikte yaratıcılığı önemsiyor. Sözgelimi bir çadırın içinde yada tenha bir kumsalda, dağın zirvesinde, yolculukta verilen bir molada seksi kışkırtıcı buluyor.

OĞLAK

Burcun Erkeği: Oldukça kuvvetli bir cinsellik dürtüsüne haiz. Erkeği de bayanı da genel olarak tek eşliliği tercih ediyor. Oğlak erkeği bacaklarına masaj yapılmasından hoşlanıyor. Tertipli seksi benimsiyor. Yan olur olmaz saatlerde ve ortamlarda sevişmekten hoşlanmıyor. Ek olarak acil meydana getirilen seksi yanlış buluyor. Onun için cinsellik uzun saatler sürmeli ve ön oyunlarla süslenmeli. Güvenmedi hanımla yatmıyor. Oldukça sadık. Ek olarak kaliteli ortamlarda cinsellik yapmayı seviyor. Sözgelimi pahalı bir otel odası, kent haricinde göl manzaralı bir ev benzer biçimde.

Burcun Hanımı: Oldukça şehvetli. Sadece mahremiyeti mühim. Olur olmaz ilişkilere girmiyor. Hele hele günü birlik bir aşk ve cinsellik yaşamak ona göre değil. Sadece bir kez itimatını kazandınız mı bu hanım yatakta hakim partner rolünü yapan. Sınırsız bir halde erkeğini mutlu edebiliyor. Ön oyunları seviyor, bilhassa oral sekten fazlasıyla hoşlanıyor. Aşırı ciddi bu hanım cinsellikte sınır tanımaz. Yeter ki buna değdiğinize inansın.

KOVA

Burcun Erkeği: Baştan çıkarmak, kadının peşinden koşmak Kova erkeğine oldukça ters. Seksi organik bir gerekseme benzer biçimde görmekte. Şu demek oluyor ki gerekseme duyarsam yaparım modunda. Sürprizler oldukca hoşuna gidiyor. Kadının bir gece yarısı onu arayıp seni arzuluyorum demesi sadece bunu sık sık yapmaması, alışılmadık bir ortam hazırlaması, duygusallık beklememesi gerekiyor. Sadece arkadaşlık edebildiği hanımla yatmayı tercih ediyor. Eğer hanım akıllı, orijinal düşünen, yeri vardığında mesafe koyabilen bir şahıs ise Kovanın ilgisini çekebilir. Tenine nazikçe temas edilmesi, okşanılması ve masaj yapılması hoşuna gidiyor.

Burcun Hanımı: Mesafe koymasını bilen bir karı. Eleştirilmekten asla mi asla hoşlanmıyor. Canı isterse cinsellik yapıyor istemezse kesinlikle onu ikna etmeniz mümkün değil. Ayak bileklerine meydana getirilen bildiri ve baldırlarının okşanmasından oldukca hoşlanıyor. Tenine uygulanan masajla kendinden geçebiliyor. Zorlanma ve sertlikten hoşlanmıyor.

BALIK

Burcun Erkeği: Fantezileri son aşama mühim. Ayak fetişisti olarak biliniyor. Güzel bir ayak görmesin, bu onu oldukça tahrik ediyor. Bu adam oldukça duygusal. Aşık olduğunda sınırsız bir seksi benimsiyor. Hanımına her türlü zevki tattırmakta üzerine yok. Bu erkekle cinsellik yaşadığınızın ertesi günü yastığınızın üstünde tek bir gül ve hoş bir şiir bulursanız asla şaşırmayın. Cinsellikte ruhsal birleşmeyi, bedensel hazzı kadar önemsiyor. Bu adam için sevişmek nirvanaya ulaşmak demek. Parfüm, mumlar, tütsüler, şarap rengi çarşaflar üstünde seksi kışkırtıcı buluyor.

Burcun Hanımı: Duygusal Balık bayanı aşık olmadan cinsellik yaşamaktan yana değil. Geyşa ruhlu bu hanım sevilmiş olduğu erkeği rahatlatmayı, ona hizmet etmeyi seviyor. Yükseleni Ateş(Yay, Koç, Aslan ve Hava grubu olan İkizler, Terazi ve Kova olan Balık bayanları ise cinsellikte hakim partner pozisyonunda olmayı tercih ediyor. Balık bayanları genel olarak ruhsal birleşmeye ehemmiyet veriyor. Cinsellikte ayaklarının okşanması, öpülmesinden hoşlanan Balık bayanları şehvetin doruğuna çıkıyorlar. Mumlar, parfümler, tütsüler, şömine ateşi, saten çarşaflar cinsellikte favorileri içinde içeriyor.

Etiketler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir