Pınar Altuğ'u çıldırtan Vatan Şaşmaz yorumları | Kadınlar Matinesi
Yaşam & Hayata Dair

Pınar Altuğ’u çıldırtan Vatan Şaşmaz yorumları

Şimdi Oriflame'e katılın!

Oyuncu Pınar Altuğ, toplumsal medya hesabı üstünden “Vatan Şaşmaz çoktan unutulmuş” şeklindeki yorum ile kendisini eleştiren takipçisine cevap verdi.


Pınar Altuğ
, önceki gün Bodrum tatili esnasında teknesinde köpeğiyle çekilen bir fotoğrafını Instagram‘da yayımladı. Meşhur oyuncu, bu paylaşıma gelen “Bakıyoruz da Vatan Şaşmaz çoktan unutulmuş. Abla sana asla yakıştıramadım. Bu şekilde keyif yapıyorsanız da bari paylaşmayın” yorumuna cevap vermekte gecikmedi.

“ARA ARA KALBİNİZ SIZLAR”

‘Çocuklar Duymasın’ dizisiyle ekranlara dönüş icra eden Altuğ, kendisini eleştiren takipçisine, “Acı ve yas göstermelik bir şey değildir. devam eder, fakat ara ara kalbiniz sızlar” karşılığını verdi.

“ARKADAŞIMA VEDA ETMEYE GİTTİM”

43 yaşındaki oyuncu, başka bir takipçisinin “Tırnaklar ojeli, saçlar açık Vatan Şaşmaz’ın cenazesine geldi. Fotoğraf koysa ne olacak” mesajına ise sert tepki gösterdi. Pınar Altuğ, “Ben cenazeye namaz kılmaya değil arkadaşıma veda etmeye gittim. Ne giydiğimin ne yaptığımın hesabını hiç kimseye vermem. Siz kim olarak bu yorumu yapabiliyorsunuz onu da merak ettim! Beni sevmiyor, beğenmiyor olabilirsiniz. Ona da saygı duyarım fakat o süre da sayfamda işiniz ne diye sorarım! Malum kişisel sayfam. Ayrıca üzüntü göstermelik değildir, kalpte yaşanır” ifadelerini kullandı.

Etiketler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir